Be My Hero

MINKA: Artysto, wyciągnij teksty z szuflady i naucz się marketingu! | Pan od Muzyki Podcast #02

Podcast Pana od Muzyki przybywa z drugim odcinkiem. Moją rozmówczynią była MINKA.

Moim gościem w drugim odcinku podcastu jest MINKA, czy Marcelina Bienkiewicz. Wokalistka wyszkolona jazzowo, która łączy w swojej muzyce klasykę z nowoczesnością, zanurzając całość w przyjemnym popie. Spotkaliśmy się, by porozmawiać o wyciąganiu tekstów z szuflad, dopasowywaniu liczebności zespołu do warunków koncertowych i o tym, jak to profesjonalnych muzyków nie uczy się w Polsce marketingu. Wszystko okrasiliśmy kilkoma zdaniami o występnie na wrocławskim Bass&Beat Festivalu oraz nadchodzącym utworze oraz teledysku.

Ważnym tematem podczas naszego spotkania był też stan zdrowia psychicznego muzyka oraz siła wsparcia z zewnątrz – jak bardzo pomaga i jak uporać się ze zmianą myślenia o sobie i swojej twórczości. Podczas rozmowy nie ukrywaliśmy, że znamy się już ponad 10 lat i dobrze, ponieważ bardzo pomogło nam to w rozmowie i docieraniu do setna.

Chcesz usłyszeć, jak wyszło nam to spotkanie? Zapraszam na drugi odcinek podcastu Pana od Muzyki.

Podcastu posłuchasz na platformach:

Spotify – Apple Podcasts – Google Podcasts – Stitcher – Breaker – Castbox – Overcast – Pocket Casts – Radio Public – Anchor FM – RSS Feed

Pierwszy utwór MINKI znajdziesz tutaj.

Chcesz wpaść do podcastu i porozmawiać o swojej muzycznej specjalności? A może po prostu o muzyce w ogóle? Pisz do mnie na Facebooku, Twitterze lub wyślij maila!

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze