Be My Hero

Be My Hero #008: Legion, Riverdale i 13 Reasons Why czyli marcowo-kwietniowe polecanki

W podcaście Be My Hero chcemy edukować, proponować i poszerzać horyzonty – słuchaczy oraz swoje. Dlatego tym razem rozmawiamy o pozycjach, od których nie mogliśmy się oderwać w minionych miesiącach, m.in. o Legionie, Riverdale oraz 13 Reasons Why.

Jako wierni, ciągle głodni wrażeń, konsumenci popkultury, co chwilę zagłębiamy się w jej nowe produkty: filmy, seriale, komiksy i pozostałe. Często bywa tak, że przez gnający do przodu czas, nie mamy możliwości porozmawiać o wszystkim i podzielić się ulubionymi pozycjami. Dlatego zdecydowaliśmy, że co jakiś czas dyskutować będziemy o kilku formatach, które pominęliśmy, a które chceliśmy Wam polecić.

Dzisiaj jest ten dzień. To właśnie w ósmym odcinku Be My Hero podsuwamy Wam kilka serii (właściwie wszystkie, niezależnie od medium, to seryjniaki), które zachwyciły nas w marcu i kwietniu. Są to głównie seriale, a pojawia się również komiks i… orientalne opowiadania.

Pobierz: wersja 320 kbps

O czym rozmawiamy w odcinku:

00:45 – The Boys: komiks demaskujący superbohaterów;
12:15 – Czas podsumować pierwszy sezon Legiona i zastanowić się, co dalej;
20:40 – Teen Drama dla koneserów piękna i tajemnic, czyli Riverdale;
39:50 – 13 Reasons Why – kontrowersja, która była potrzebna;
55:15 – Literatura Orientu, prononujemy opowiadania wuxia i xianxia.

Opening: The Agrarians – Touching the Lonely

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Add comment

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Obserwuj nas na Twitterze