fbpx
Be My Hero

Incredible Hulk to Abominacja! | Człowiek-Man vs Multiwersum #02

Kontynuujemy podróż przez rzeczywistości! Dzisiaj przychodzi się nam zmierzyć z Hulkiem, a tak właściwie Incredible Hulkiem, który jest najgorzej zarabiającym filmem MCU w historii! Słuchajcie podcastu Człowiek-Man vs Multiwersum!

W 21. wieku mieliśmy Hulka z Erikiem Baną, był Hulk z twarzą Marka Ruffalo. Pomiędzy nimi pojawił się też Hulk z Edwardem Nortonem, który, mimo debiutu już po Iron Manie, wygląda jak plastikowy brokuł. To chyba najbardziej niechlubna karta w historii MCU – a przynajmniej na to wskazywałby box office.

W drugim odcinku CMVSM (też umiemy stworzyć akronimy!) rozmawiamy o produkcji „Incredible Hulk” lub w polskiej telewizji „Niesamowity Hulk”, bo jest o czym!

Disclaimer: pamiętajcie, że podcast ma charakter „satyryczny” i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Nasze opinie są koloryzowane i podkręcane, a my tak naprawdę kochamy Marvel Cinematic Universe!

Podcast dostępny na platformach: Spotify / Apple Podcasts / Google Podcasts / Breaker / RadioPublic / Overcast / Pocket CastsCastro / Anchor / RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Obserwuj nas na Twitterze

Scroll Up