fbpx
Be My Hero

Iron Man się zestarzał | Człowiek-Man vs Multiwersum #01

Podróż po multiwersum może być naprawdę niecodziennym wydarzeniem. Szczególnie, jeśli podróżuje się w towarzystwie najlepszych superbohaterów. Startujemy z podcastem „Człowiek-Man vs Multiwersum”!

Jak to się stało, że przekładany od 1996 roku pomysł na film, stał się początkiem największego uniwersum w historii kina? Nie mamy pojęcia, ale chętnie o tym porozmawiamy!

W pierwszym odcinku „Człowiek-Man vs Multiwersum” pochylamy się nad debiutem Roberta Downeya Jr. w produkcji superhero, czyli Iron Manem z 2008 roku.

Liczymy, że przez kolejne pół roku przebrniemy przez całą Sagę Nieskończoności, aż ze spokojem w sercach będziemy mogli wkroczyć w 4. fazę MCU!

Disclaimer: pamiętajcie, że podcast ma charakter „satyryczny” i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Nasze opinie są koloryzowane i podkręcane, a my tak naprawdę kochamy Marvel Cinematic Universe!

Podcast dostępny na platformach: Spotify / Apple Podcasts / Google Podcasts / Breaker / RadioPublic / Overcast / Pocket Casts/ Castro / Anchor / RSS Feed

Kamil Matuszak

Moje życie składa się z muzyki, filmów, seriali i snu. Pomysłodawca Be My Hero, który chce stworzyć złowrogą, korporacyjną machinę i przejąć kontrolę nad światem.

Obserwuj nas na Twitterze

Scroll Up